Image
NOWY TERMIN: 29.05.

Zapraszamy na II rundę sezonu 2021 na Torze Poznań. TOR NA WYŁĄCZNOŚĆ DLA TAP! Planujemy 5 sesji 20-minutowych co da nam w sumie ponad 200 km jazdy! Rejestracja od 8:00, odprawa o 10:00, start jazd o 10:30. Wpisowe 625 zł plus opcjonalnie 100 zł za miejsce w BOX-ie . Aby być zaliczonym do łącznej klasyfikacji sezonowej TAP należy również opłacić 100 zł wpisowego na sezon. Przed rejestracją zapoznaj się ze szczegółami w Regulaminie 2021.

Aby zostać zaliczonym do klasy ROOKIE (obok zaliczenia też do klas głównych) należy całe zawody przejechać na oponach drogowych/semislick. Dla pozostałych klas opony dowolne (pełen slick), ale z minimum ROLLBAREM (PÓŁKLATKA)! Auta sportowe - cywilne mogą jechać na semislicku bez rollbara. Kabriolety tylko z pełną klatką. 

Relację filmową oraz pokazanie najciekawszych aut/projektów przygotuje dla nas BeTuned. Będą również realizowane filmiki z przejazdów przez Handbrake Media. Podczas rundy będzie obecny foodtruck, wulkanizacja oraz ratownicy/straż pożarna. Jak zwykle będzie możliwość zważenia auta na wagach elektronicznych udostępnionych przez GTPerformance. Tradycyjnie mamy dla wszystkich startujących nagrody rundowe o łącznej wartości 17,500 PLN a fotki dostarczy nam Studio3df - Fotografia Motoryzacyjna. Impreza odbędzie się w reżimie sanitarnym. 

Ilość miejsc jest ograniczona do około 60 aut. Regulaminy Toru Poznań:
https://tiny.pl/7lh1s
https://tiny.pl/7lh1v

KASK ORAZ ODPRAWA OBOWIĄZKOWE DLA KAŻDEGO ZAWODNIKA I PILOTA. IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ W REŻIMIE SANITARNYM JAKO SZKOLENIE W ZALEŻNOŚCI OD AKTUALNYCH OGRANICZEŃ COVID-OWYCH! W PRZYPADKU ANULOWANIA RUNDY PRZYSŁUGUJE 100% ZWROT WPISOWEGO.

JEŚLI ZAREJESTROWAŁEŚ SIĘ JUŻ W TAP NA SEZON 2021, WYSTARCZY WPISAĆ EMAIL, IMIĘ I NAZWISKO. POZOSTALI WPISUJĄ WSZYSTKIE DANE!

Kontakt

Email: info małpa timeattackpoland kropka pl

Tel. 664 006 162

Media społecznościowe

Copyright © 2021. Photos by Studio3df - All Rights Reserved.

Search