Image
Zapraszamy na FINAŁ sezonu 2021 na Torze Poznań! TOR NA WYŁĄCZNOŚĆ DLA TAP. Planujemy 5 sesji 20-minutowych dla każdego zawodnika, co da nam w sumie ponad 200 km jazdy! Rejestracja od 8:00, odprawa o 10:30, start jazd o 11:00. Wpisowe 649 zł plus opcjonalnie 150 zł za miejsce w BOX-ie. W ostatnim tygodniu zapisów wpisowe to 749 zł oraz brak zwrotów. Przed rejestracją zapoznaj się ze szczegółami w Regulaminie 2021. Dla zarejestrowanych zawodników TAP punkty z tej rundy liczone są x1.5.

Aby zostać zaliczonym do klasy ROOKIE (obok zaliczenia też do klas głównych) należy całe zawody przejechać na oponach drogowych/semislick. Dla pozostałych klas opony dowolne (pełen slick) z minimum ROLLBAREM (PÓŁKLATKA)!, dotyczy to również kabrioletów. Auta sportowe - cywilne mogą jechać na semislicku bez rollbara. 

Relację filmową z przejazdów przygotuje Handbrake Media. Podczas rundy będzie obecny foodtruck, wulkanizacja i sprzedaż opon Racng Tires oraz ratownicy/straż pożarna. Tradycyjnie mamy dla wszystkich startujących nagrody rundowe o łącznej wartości 17,500 PLN a fotki i profesjonalny filmik z imprezy dostarczy nam Studio3df - Fotografia Motoryzacyjna.

Ilość miejsc jest ograniczona do około 60 aut. Regulaminy Toru Poznań:
https://tiny.pl/7lh1s
https://tiny.pl/7lh1v

WYBÓR MIEJSCA W BOXIE - KAŻDY ZAWODNIK WPISUJE SAM: https://tinyurl.com/9w5vhkas

KASK ORAZ ODPRAWA OBOWIĄZKOWE DLA KAŻDEGO ZAWODNIKA I PILOTA. 

JEŚLI ZAREJESTROWAŁEŚ SIĘ JUŻ W TAP NA SEZON 2021, WYSTARCZY WPISAĆ EMAIL, IMIĘ I NAZWISKO. POZOSTALI WPISUJĄ WSZYSTKIE DANE.

Kontakt

Email: info małpa timeattackpoland kropka pl

Tel. 664 006 162

Wesprzyj TAP

 patronite

Media społecznościowe

Copyright © 2021. Photos by Studio3df - All Rights Reserved.

Search