Image
Zapraszamy na III rundę sezonu 2021 na Torze UŁĘŻ z WYŚCIGIEM - wspólnie z zaprzyjaźnionym VTEC CUP POLAND

Planujemy 5 sesji 20-minutowych co da nam w sumie ponad 200 km jazdy a na koniec WYŚCIG - start w odwróconej kolejności do czasów z sesji! Rejestracja od 8:00, odprawa o 09:30, start jazd o 10:00. Wpisowe 425. Dla osób chcących wziąć udział również w klasyfikacji VTEC CUP POLAND wpisowe 630 zł.

Aby być zaliczonym do łącznej klasyfikacji sezonowej TAP należy również opłacić 100 zł wpisowego na sezon. ? Przed rejestracją zapoznaj się ze szczegółami w Regulaminie 2021.

Aby zostać zaliczonym do klasy ROOKIE (obok zaliczenia do klas głównych) należy całe zawody przejechać na oponach drogowych/semislick. Dla pozostałych klas opony dowolne.

Relację filmową oraz pokazanie najciekawszych aut/projektów przygotuje dla nas Stanny.co. Będą również realizowane filmiki z przejazdów przez Handbrake Media.

Podczas rundy będzie obecny foodtruck, pełna wulkanizacja ze sprzedażą opon z Racing Tires oraz ratownicy/straż pożarna. Jak zwykle będzie możliwość zważenia auta na wagach elektronicznych udostępnionych przez GTPerformance. Tradycyjnie mamy dla wszystkich startujących nagrody rundowe o łącznej wartości 17,500 PLN a fotki dostarczy nam Studio3df - Fotografia Motoryzacyjna.

ODPRAWA OBOWIĄZKOWA DLA OSÓB PIERWSZY RAZ W TAP I/LUB NA TORZE UŁĘŻ. KASK OBOWIĄZKOWY.

JEŚLI ZAREJESTROWAŁEŚ SIĘ JUŻ W TAP NA SEZON 2021, WYSTARCZY WPISAĆ EMAIL, IMIĘ I NAZWISKO. POZOSTALI WPISUJĄ WSZYSTKIE DANE.

Kontakt

Email: info małpa timeattackpoland kropka pl

Tel. 664 006 162

Wesprzyj TAP

 patronite

Media społecznościowe

Copyright © 2021. Photos by Studio3df - All Rights Reserved.

Search